Kontakt

ABONAMENT PRAWNY I WINDYKACJA

Korzystając ze stałych usług prawnych i windykacji zadbasz o dobrą kondycję przedsiębiorstwa.

Prowadząc działalność gospodarczą może zdarzyć się sytuacja, w której kontrahent będzie zwlekał z dokonaniem opłaty za wykonaną przez Ciebie usługę bądź pojawią się spory i niezbędne będzie wsparcie prawne. Wielu przedsiębiorców z obawy przed wysokimi kosztami usług prawnych nie decyduje się na skorzystanie z pomocy doświadczonego prawnika. Chcąc mieć stały dostęp do obsługi prawnej, a jednocześnie kontrolować wysokość opłat z tym związanych, dobrym rozwiązaniem jest wybranie, najbardziej dogodnego dla siebie, stałego abonamentu prawnego. Abonamenty posiadają stałą opłatę comiesięczną i mają ściśle określony zakres usług, z których możesz korzystać stale bądź w momencie gdy pojawi się potrzeba. Opieka prawna to gwarancja bezpieczeństwa i stałej pomocy w bieżących sprawach dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstwa i prowadzonej działalności.

Etatystyczne abonamenty prawne to stała opieka i niezmienność oferowanej ceny.

Podstawę sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa stanowi szybka i skuteczna windykacja należności od kontrahentów, którzy zalegają z płatnościami. Poza elastycznymi abonamentami prawnymi oferujemy skuteczną pomoc w odzyskiwaniu należności. Skontaktuj się z nami, znajdziemy skuteczne rozwiązanie i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.