Kontakt

Biuro rachunkowe Szczecin

UL. ZBOŻOWA, SZCZECIN

Biuro rachunkowe Szczecin to najnowszy projekt wspierany przed wybór naszych klientów oraz zapytań nowych przedsiębiorców. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Miasto to cieszy się popularnością na chwilę obecną zamieszkuje je ponad 400 000 mieszkańców. W Szczecinie znajduje się port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne. W ostatnich latach szczecin przeżył także wzrost przedsiębiorczości i jest miejscem bardzo przychylnym dla nowych inwestycji i rozwiązań. Szczecin zaopatrzył się także w fundusze pomocowe oraz mapę nowych inwestycji. W Szczecinie znajduje się także Specjalna strefa Ekonomiczna.