Kontakt

O nas

O nas

mKsięgowość to dużo więcej niż biuro rachunkowe, to jeden z trzech filarów m-grupy, obok mKancelari i sieci biur wirtualnych mBiuro. W skrócie dla mKlientów oznacza, to kompleksową obsługę w zakresie:

  • rejestracji lub zakupu mspółki;
  • wynajęcie biura z asystentką w najniższej cenie na start;
  • obsługi księgowej
  • i doradztwa prawnego
    • w jednym miejscu, z widokiem na wieloletnią współpracę, pod szyldem “jakość obsługi jest najważniejsza” i w cenach, które maleją, gdy ilość usług rośnie.

m-Sieć z powodzeniem i entuzjazmem działa na polskim rynku od 10 lat. Posiadamy 11 prężnie działających oddziałów w największych miastach Polski i prawdopodobnie, gdy to czytasz jest ich już więcej. Dlaczego? Ponieważ wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i Partnerów, którym jesteśmy potrzebni w największych miastach i wszędzie tam gdzie pojawia się klimat i atmosfera przyjazna dla biznesu - dla dużych i małych interesów.

Prowadzimy księgi, porządkujemy, pomagamy i doradzamy. I jeszcze śledzimy i informujemy o wszystkich zmianach w prawie handlowym i ordynacji podatkowej. Posiadamy rozległe doświadczenie i umiejętności w zakresie współpracy z obcokrajowcami, którzy decydują się na powołanie polskiej spółki, a co za tym idzie z aspektami prawnymi w zakresie zatrudniania obcokrajowców.